Агрономія

Як боротися з бур’янами на розсаді брюссельської капусти

Як боротися з бур’янами на розсаді брюссельської капусти

Для того, щоб попередити виникнення бур’янів на розсаді брюссельської капусти, слід проводити попереднє внесення гербіцидів.

Серед найбільш популярних – Бутізан, Дуал Голд, Стомп, Трефлан або Трифлурекс із негайним загортанням. Менші норми препаратів застосовують на легких ґрунтах, а більші – на важких.

Якщо гербіциди не вносили до посіву чи до висаджування розсади, то проти однорічних злакових і дводольних бур’янів через 3-7 днів після висаджування розсади вносять Бутізан.

Через 7-10 днів після висаджування розсади розпушують ґрунт на глибину 6-8 см. За вегетацію обробляють 2-3 рази, рослини підживлюють і поливають. Після поливів та підживлень капусту підгортають для утворення додаткових корінців, що сприяє підвищенню стійкості її проти пошкоджень капустяними мухами і килою.

Під час вегетації капусти застосовують гербіциди залежно від ступеня й типу забур’яненості площі.

Проти однорічних і багаторічних злакових бур’янів (пирію повзучого, мишію, курячого проса тощо) проводять обприскування препаратами Агіл, Пантера, Фюзілад Форте.

Проти однорічних і багаторічних дводольних бур’янів (наприклад, осотів) для обприскування використовують препарат Лонтрел. Проти пероноспорозу рослини обприскують фунгіцидом Квадріс.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!