Агрономія

Високі врожаї кукурудзи «Сейм Агро» отримує без фунгіцидів та інсектицидів

Високі врожаї кукурудзи «Сейм Агро» отримує без фунгіцидів та інсектицидів

У господарстві «Сейм Агро» на Сумщині вирощують кукурудзу без застосування фунгіцидів та інсектицидів і ще жодного разу не мали проблем зі шкідниками та хворобами.

Про це в інтерв’ю The Ukrainian Farmer розповів фінансовий директор ТОВ «Сейм Агро» Єгор Скляров.

«Це передусім завдяки суворому дотриманню сівозміни, а також використанню тільки якісного протруєного посівмату відомого світового виробника. На насінні ніколи не економимо, бо основне завдання – дати рослинам хороший старт: не допустити появи ґрунтових шкідників й отримати якісні сходи. Сіємо в нормі 75–80 тис. рослин на гектар, а глибина загортання насіння залежить від кількості вологи в ґрунті», – зазначив Єгор Скляров.

За його словами, цього року під час посівної було замало опадів, тому сіяли на глибину до 4 см.

Гербіцидний захист кукурудзи в господарстві стандартний. Ще до повномасштабної війни закупили всі основні високоякісні гербіциди й застосовували їх ще цього року.

«Можливо, якби довелося купувати їх цього року, то вже взяли б дешевші, генерики. Тож на сьогодні до технології ніяких питань. Про це свідчить і результат. Звісно, якби не скорочували норми внесення добрив, могли б отримати ще вищу врожайність кукурудзи, проте й собівартість була б вищою, а за нинішньої ціни на зерно це – нераціонально», – додав аграрій.

Нагадаємо, цього року кукрудзу в «Сейм Агро» зібрали з рекордною врожайністю.