Агрономія

Вітчизняні цукровиробники мають плани на Китай

Вітчизняні цукровиробники мають плани на Китай

Асоціація «Укрцукор» візьме участь у бізнес-поїздці до Гонконгу 17-19 серпня та представить вітчизняних виробників цукру на національному стенді на виставці HKTDC Food Expo 2017 у Гонконзі.

Про це повідомила прес-служба асоціації «Укрцукор».

У рамках поїздки, організованої Радою з питань експорту продовольства (UFEB), також відбудеться ряд зустрічей із зацікавленими трейдерами.

За словами керівника аналітичного відділу «Укрцукру» Руслани Бутило, китайський ринок є досить бажаним та перспективним для українського виробника, адже квоти на безмитні поставки цукру до ЄС залишаються мізерними.

«Китайський ринок завжди був дефіцитним, бо споживчий попит зростає з кожним роком через збільшення кількості населення, і внутрішнє виробництво не може задовольнити потреби країни в цілому, ‒ пояснила вона. ‒ Українські виробники мають значний експортний потенціал і можуть частково задовольнити потреби китайського споживача».

Нагадаємо, що в травні цього року представники КНР здійснили інспекцію українських підприємств ‒ виробників бурякового жому. За її результатами ряд українських виробників цієї продукції отримав дозвіл на експорт до Китаю.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!