Агрономія

Вітчизняні аграрії застосовуватимуть нові можливості супутникового моніторингу

Вітчизняні аграрії застосовуватимуть нові можливості супутникового моніторингу

Компанія Planet (США) презентувала в Україні передові можливості використання супутникових знімків, які дозволять вітчизняним аграріям встановити щоденний глобальний контроль над станом рослин та земельним фондом, пишуть Новости Украины.

Так, віце-президент з розвитку бізнесу компанії Planet Джон Олрікс представив революційний підхід Planet до космічного моніторингу.

Партнер Planet в Україні – науково-виробниче підприємство «Агроресурссистеми»  – презентував можливості, які тепер доступні українським сільськогосподарським компаніям завдяки технології Planet.

За словами аташе з питань торгівлі посольства США в Україні Мішель Сміт, «Агроресурссистеми» в жовтні 2016 року виграли тендер, який проводився Державним космічним агентством України та разом з американською компанією здійснили постачання триметрових знімків для уряду України та приватного сектору.  

Довідка

Planet – каліфорнійська компанія новітніх космічних технологій, яка була заснована в 2010 році групою вчених – колишніх співробітників NASA. Компанія  першою в світі забезпечила якісну супутникову зйомку всієї земної поверхні кожного дня. Зараз на орбіті працює біля 140 мікросупутників групування Planet, що є найбільшим сузір’ям супутників у світі. Ця космічна інформація використовується як приватним бізнесом, так і урядами розвинутих країн для прийняття зважених управлінських рішень.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!