Агрономія
Головне:
Агрономія

Вартість вітчизняних міндобрив нині найнижча за останні кілька років

Вітчизняні заводи з виробництва мінеральних добрив працюють у нормальному режимі, всі працівники підприємств забезпечені необхідними засобами дезінфекції та захисту, а ціни на вітчизняні міндобрива наразі є найнижчими за останні кілька років.

Про це повідомили представники Союзу хіміків України під час зустрічі радника Президента України з питань економіки Олега Устенка з представниками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, представниками агропромислового комплексу, виробниками мінеральних добрив та сільськогосподарської техніки, а також профільними асоціаціями аграріїв і хіміків.

«У цьому році після шести років зупинки вдалося запустити виробництво аміаку на сєвєродонецькому «Азоті». І це дало можливість збільшити виробництво продукції. Українські хіміки в першому кварталі цього року виробили мінеральних добрив на 170 тисяч тонн більше, ніж за той самий час у 2019 році. І у квітні українські підприємства ще збільшать виробництво», – наголосив Олексій Голубов.

Віце-президент Союзу хіміків України Ігор Гольченко навів дані, що порівняно з показниками початку 2019-го ціни на вітчизняні мінеральні добрива знижуються щоквартально, і зараз є мінімальними за останні роки.

«Ми працюємо над тим, щоб цей процес продовжувався, або щоб, як мінімум, не було відчутних цінових коливань. Газ дійсно впав у ціні, і ми бачимо, що виробник реагує на це своєю ціною. Проте є ще низка способів, як можна дати ринку більш доступний товар, у чому зацікавлений кожен виробник», – зазначив Ігор Гольченко.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!