Агрономія

В Україні з'являться нові вимоги до пшениці

В Україні з'являться нові вимоги до пшениці

Мінагрополітики спільно з технічним комітетом стандартизації, представниками галузевих асоціацій та української науки за підтримки проекту IFC «Реформування інвестиційного клімату» розпочало перегляд державного стандарту на пшеницю ДСТУ 3768:2010 «Пшениця. Технічні умови».

Стандарт є одним із ключових документів, який встановлює вимоги до зерна пшениці на українському зерновому ринку, повідомили в Мінагрополітики.

Рішення щодо перегляду стандарту зумовлене необхідністю його оновлення для оптимізації процесів виробництва, зберігання та переробки зерна пшениці.

Під час роботи над стандартом наразі розглядаються пропозиції щодо зменшення кількості класів непродовольчого зерна, а також обговорюється коригування окремих показників якості пшениці, наближення до міжнародних вимог до пшениці.

Оновлена версія документу в цілому буде орієнтована на врахування потреб зернового ринку, зокрема, виробників збіжжя, переробної галузі та компаній, які здійснюють торгівлю зерном.

Перший розгляд тексту документу відбудеться на засіданні ТК 170 «Зернові культури та продукти їх переробки» у вересні цього року.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!