Агрономія

В Україні практично не виробляють техніку для органічного обробітку землі

В Україні практично не виробляють техніку для органічного обробітку землі

В Україні практично немає виробників техніки, знарядь для органічного обробітку землі.

На цьому наголосив комерційний директор фермерського сімейного господарства (ФСГ) «Золотий пармен» Євген Мисник в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«Кожен сам собі щось вигадує, запозичує в іноземців, бо в нашій країні все націлено на традиційне землеробство», – сказав він.

Органічний ринок в Україні виник доволі стихійно й лише тому, що у європейців з’явилася потреба в органічній продукції, зазначив Євген Мисник.

«Отож вітчизняна наука фактично стоїть осторонь цієї теми. Технології не напрацьовані, профільних консультантів майже немає, – зауважив він. – Тому досвід черпаємо на закордонних виставках і від європейських фермерів, хоча в них і кліматичні умови інші, й техніка не така, як у нас».

Довідка

ФСГ «Золотий Пармен» (Чернігівська область) створене в 2005 році. Вирощує елітні сорти яблук, овочі, чорну смородину, зернові культури. Має цех із виробництва натуральних соків прямого віджиму та цех із переробки зернових і  пакування круп. Також займається свинарством. Виробництво сільгосппродукції має органічний сертифікат.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!