Агрономія
Головне:
Агрономія

В Україні досліджуватимуть наслідки зміни клімату до 2100 року

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Як викиди парникових газів змінюють сільське та лісове господарства, а також впливають на здоров’я людей в Україні вивчатимуть українські та міжнародні науковці під егідою  Світового  банку та Міністерства енергетики та захисту довкілля України.

Про це повідомляється на Урядовому порталі.

«Для оцінки біофізичних впливів використовуватимуть сучасні методики прогнозів. Це дасть змогу передбачити ризики наслідків зміни клімату в Україні до 2030, 2050 і 2100 років за 3 сценаріями, ймовірного росту викидів парникових газів і збільшення температури», – ідеться в повідомленні.

Метою спільного дослідження є використання детальних та сучасних прогнозів клімату для оцінки біофізичних впливів у цих секторах до 2100 року. Наукова праця також буде включати економічну оцінку витрат на зміну клімату в різних частинах країни. Методологія та інструменти, що використовуватимуться в дослідженні, будуть доступні для оновлення оцінок на більш пізніх термінах.

«Один з найважливіших заходів адаптації до зміни клімату – це скорочення викидів парникових газів, Це дасть змогу попередити негативні наслідки, які можуть виникнути в майбутньому. Сценарії майбутніх змін напряму залежать від темпів скорочення людством парникових газів», – зазначила заступниця міністра енергетики та захисту довкілля України Ірина Ставчук.

Оцінку змін клімату в Україні  проводитиме консорціум двох провідних європейських інститутів, Баський центр змін клімату (BC3) та Metroeconomica, у співпраці з національними експертами Українського гідрометеорологічного інституту, Українського науково-дослідного інституту лісового та агролісного господарства та Інститут громадського здоров’я імені О. М. Марзєєва.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!