Агрономія
Головне:
Агрономія

В KSG Agro відзначають достатню кількість вологи в грунті та оптимальні температури - посівна стартувала

Господарства, що входять до складу агрохолдингу KSG Agro, розпочали весняну посівну кампанію-2020.

Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Старт посівної став можливим завдяки тому, що цілодобовий температурний режим грунту склав 7,50С. Таким чином, на сьогодні накопичилося достатньо вологи для здійснення посіву. Продуктивна волога знаходиться на глибині 5-7 см. При цьому господарства холдингу ведуть посів на глибині 6 см.

За словами голови ради директорів агрохолдингу KSG Agro Сергія Касьянова, посівна кампанія в господарствах холдингу проходить у штатному режимі, відповідно до запланованого графіка.

Всі агропідприємства забезпечені добривами, засобами захисту рослин та посівним матеріалом. При цьому вони дотримуються всіх необхідних заходів для профілактики й запобігання поширенню коронавірусної інфекції: щоденний вимір температури співробітників та забезпечення їх засобами індивідуального захисту (маски, рукавички, дезінфектанти). Поблизу всіх робочих місць є засоби дезінфекції. Співробітники забезпечені друкованою продукцією зі зрозумілими та чіткими інструкціями щодо профілактики коронавірусу.

У планах весняної посівної кампанії здійснити посів соняшнику на площі в 7,2 тис. га, кукурудзи – 2,2 тис. га та сорго – 548 га.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!