Агрономія

В Corteva порадили, як захистити озимий ріпак від дводольних бур’янів

Під час відновлення вегетації у ріпаку озимого, дводольні бур’яни різних видів, зокрема осотів, молокану, лободи, маку, ромашки, підмареннику, волошки, рутки, талабану, грициків, капусти дикої та інших починають створювати конкуренцію ріпаку за елементи мінерального живлення та ґрунтову вологу.

Про це повідомляє прес-служба Corteva Agriscience.

В компанії зазначили, що вже «прокинулися від зимової сплячки» рослини молокану,талабану, кропиви глухої тощо. Бур’яни відновлюють вегетацію і, в свою чергу, в них активується фотосинтетична діяльність листкового апарату. Таким чином, ці види бур’янів і не тільки, вже активно освоюють площу живлення, починають споживати поживні речовини, що призначені для рослин ріпаку.

Саме за таких умов буде незамінним селективний післясходовий гербіцид Слаш™, створений на основі інноваційної молекули Arylex™ active та клопіраліду. Одноразова обробка посіву ріпаку озимого гербіцидом Слаш™ у нормі використання 0,75-1,0 л/га  забезпечує відмінний контроль широкого спектру однорічних та багаторічних дводольних видів бур’янів, таких як: підмаренник чіпкий, лобода біла, мак дикий, види ромашки, волошка синя, види герані, роман польовий, рутка лікарська, талабан польовий, грицики звичайні, кучерявець Софії, глуха кропива пурпурова, види осотів  та інших видів,  навіть за понижених температур повітря, починаючи від +5+7°С.

Гербіцид Слаш™ має широке вікно весняного застосування, від фази подовження головного стебла до фази бутонізації (ВВСН 30-50), що є надзвичайно важливою і корисною перевагою препарату для агровиробників.  Гербіцид швидко проявляє видимі симптоми дії вже за 1-2 доби після застосування. Слаш™ надійно знищує бур’яни в умовах примхливої весняної погоди і вивільняє час навесні, коли для агронома дорога кожна хвилина.

Нагадаємо, Corteva Agriscience будує об’єднаний науково-дослідницький центр. Також ми писали про те, що Corteva Agriscience співпрацюватиме з Dadelos Agrosolutions для глобальної комерціалізації біостимуляторів.