Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

В «Агро-Консалтинг АВ» увели в сівозміну кукурудзу та здивовані врожайністю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Компанія «Агро-Консалтинг АВ», що займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Рівненській та Тернопільській областях, ввела в сівозміну кукурудзу: минулого року під культуру було відведено 250 га, а цього року площу під кукурудзу буде збільшено удвічі.

Про це розповів керівник компанії Александер Волтерс в інтерв’ю журналу The Ukrainian Farmer.

«Минулого року отримав 11–12 т/га зерна кукурудзи в сухому вигляді. Це дивно, бо ще недавно я навіть подумати не міг, що Західна Україна здатна давати такі хороші врожаї», – зазначив аграрій.

Він також додав, що, зважаючи на кліматичні умови в регіоні, досушувати зерно треба обов’язково через його високу вологість — 20–21%.

Наступного року господар планує посіяти 500 га кукурудзи і далі поступово збільшувати площі.

Як отримати максимвльні врожаї в умовах зміни клімату, дізнавайтесь на конференції «День агронома: прибуткова агрономія».

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!