Агрономія

В «Агрейн» розповіли про ефективну систему внесення органічних добрив

Внесення органічних добрив на полях агрогрупи «Агрейн»

На полях Чернігівського та Харківського кластерах агрогрупи «Агрейн» вносять органічні добрива на одне поле сівозміни один раз на 4-5 років.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі агрогрупи.

Виконують цю операцію під попередники озимих або під просапні культури з нормою близько 30 т/га.

«Наші агрохімічні дослідження підтверджують значне покращення стану ґрунтів на кожному полі, де ми систематично вносили органічні добрива. Зокрема, спостерігається підвищення вмісту гумусу, забезпеченості фосфором та калієм. Після внесення органіки поля одразу ж дискуємо, щоб зберегти поживні речовини», – зазначив заступник головного агронома агрогрупи «Агрейн» Тарас Корнієнко.

На тих полях, де вноситься органіка, мінеральні добрива в «Агрейн» уже не використовують. За необхідності допускається внесення добрив азотної групи.

«У цьому році придбали обладнання для аналізу азоту в ґрунті – 360 Soil Scan і Yara N-Tester – для діагностики по листу. За результатами аналізу на посівах кукурудзи додатково внесли КАС. Такі агрозаходи себе повністю виправдали», – зауважив Тарас Корнієнко.

Крім того, господарства Групи компаній «Агрейн» застосовують програму диференційованого внесення мінеральних добрив. Для цього минулого року придбали два розкидачі AMAZONE.

Нагадаємо, в «Агрейн» розповіли як правильно впровадити технологію ідентифікації рядків.