Агрономія
Головне:
Агрономія

В A.G.R. Group посіви кукурудзи розвиваються з незначним запізненням

В агрохолдингу A.G.R. Group наразі розвиток кукурудзи оцінюють як дещо запізнілий через низькі температур, які були в кінці травня. Втм, оптимальні погодні умови, що склалися на початку червня, частково виправляють ситуацію. Часті дощі і потепління в цілому дуже сприятливі для росту зернової.

Про це повідомили в компанії.
«На даний момент ще рано робити висновки про врожайність кукурудзи. Травень є цього року найхолоднішим в історії України. Конкретно можна зробити висновок про врожайність кукурудзи тільки в кінці липня. Погода в 2020 році дуже непередбачувана, але в цілому ми очікуємо хороший результат», – розповів аналітик A.G.R. Group Сергій Хаблак.

Цього року посівну кампанію в агрохолдингу закінчили в середині травня. Сівба кукурудзи стартувала згідно із запланованими термінами і пройшла без форс-мажорів.

Раніше головний агроном компанії Олександр Аракелян повідомляв, що був ризик втрати вологи, тому початок посівної кампанії вирішили не переносити. Але все ж деякі кліматичні умови в вигляді різких перепадів температури, вітри і заморозки могли негативно вплинути на стан посівів.

Нагадаємо, в A.G.R. Group майже 75% площ цього року відвели під кукурудзу.