Агрономія

Урожайність ранніх зернових в «УПІ-Агро» значно перевищує середньоукраїнський рівень

Урожайність ранніх зернових в «УПІ-Агро» значно перевищує середньоукраїнський рівень

Виробничі підрозділи компанії «Укрпромінвест-Агро» завершили жнива ранніх зернових культур із результатами, що значно перевищують середньогалузеві показники.

Зокрема, врожайність озимої пшениці з 14,5 тис. га склала 7,07 тонн/га, що  на 68% вище середньоукраїнської врожайності, яка згідно даних Мінагрополітики на 12 серпня 2019 року, становить 4,19 тонн/га.

Лідером по урожайності озимої пшениці по підприємству стало відділення «Немирівське» Продовольчої компанії «Зоря Поділля», де зібрано по 7,58 тонн/га з площі 1,25 тис. га.

Також «Укрпромінвест-Агро» отримав врожайність 5,94 тонн/га ярого ячменю з площі 8 688 га. Це майже на 80% перевищує середньоукраїнський результат (3,33 тонн/га). 

Найвищу врожайність ячменю отримано у відділеннях «Клембівка» та «Заболотне» Продовольчої компанії «Поділля». Тут зібрали по 6,55 тонн/га та 6,54 тонн/га з 814 га та 1,16 тис. га відповідно.

Всього виробничі підрозділи «УПІ-Агро» зібрали понад 15 тис. тон збіжжя, переважна більшість якого – високоякісне зерно 2 і 3 класу.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!