Агрономія

Урожайність озимої пшениці в ІМК нижча, ніж у попередні роки

Урожайність озимої пшениці в ІМК нижча, ніж у попередні роки

Індустріальна молочна компанія (ІМК) завершила збирання озимої пшениці. Цю культуру було зібрано з площі у 15,4 тис. га. Урожайність склала 4,8 тонни/га у бункерній вазі, повідомляє прес-служба компанії.

Цього року урожайність озимої пшениці в ІМК дещо нижча, ніж у попередні роки (у 2014/2015 році – близько 5 тонн/га), що пов’язують зі складними погодними умовами під час посіву та вегетації озимої пшениці у 2015/16 маркетинговому році.

«Осіння посуха завадила якісним сходам, а дощі у травні-червні перешкоджали вчасному внесенню добрив та засобів захисту рослин і негативно вплинули на запилення пшениці», – пояснив директор з виробництва ІМК Владислав Лавріненко.

Сорти пшениці з довшим вегетаційним періодом, у яких запилення проходило при сприятливих погодних умовах, дали дуже гарні результати – до 7 тонн/га, додав він. Проте таких сортів було посіяно небагато – до 10% площ під пшеницею.

За словами Владислава Лавріненка, у поточному році вже передбачено декілька технологічних змін для захисту озимої пшениці від погодних ризиків та підвищення врожайності та якості зерна. Це і додатковий фунгіцидний захист, покращене азотне та сіркове живлення, і збільшення частки високопродуктивних сортів іноземної селекції до 70%.

Довідка

ІМК – інтегрована сільськогосподарська компанія. Займається виробництвом сільськогосподарських культур (кукурудза, пшениця, соняшник, соя, картопля); зберіганням сільськогосподарських культур; виробництвом молока. Обробляє 136,6 тис. га землі в Полтавській, Чернігівській та Сумській областях.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!