Агрономія

Урожайність цукрових буряків в A’spik Group на 24% вища, ніж у середньому по Україні

Аграрні підрозділи A’spik Group зібрали урожай цукрових буряків з понад 2 тис. га угідь, що складає 100% посівів. Середня врожайність коренеплодів сягнула 550 центнерів з гектара, а їх рівень цукристості у порівнянні з минулим роком зріс на понад 1%.

Про це повідомили в компанії.

Водночас, за даними інформаційно-аналітичного порталу АПК України наразі середні показники врожайності цукрових буряків на Хмельниччині становлять 509,5 ц/га, а в середньому по Україні – 441,9 ц/га. Таким  чином врожайність на полях корпорації перевищує загальноукраїнський рівень на понад 24%, а обласний – на 8%.

«Основні проблеми, які б я відзначив у 2019 році, – строкатість посівів та нерівномірність опадів. Опади випадали вкрай нерівномірно. Наприкінці травня і на початку червня ми потерпали від злив, а потім майже два місяці – від спеки. На щастя, пересів культури не знадобився, але такі примхи природи, звісно, спричинили негативний вплив на ріст буряків», – зазначив керівник земельного напрямку A’spik Group Анатолій Салашинський.

За його словами, цього року посівам не дошкуляли кореневі гнилі та шкідники, хоча на гичці був присутній церкоспороз. Загалом завдяки злагодженій роботі усіх підрозділів корпорації, високій трудовій дисципліні та вчасно вжитим агрономічним заходам ми задоволені цьогорічними результатами.

Нагадаємо, старокостянтинівські аграрії у 2019 виділили під стратегічну для корпорації культуру майже 1,3 тис. га. Крім того, на Рівненщині під цукровий буряк віддали ще 865 га угідь із земельного банку компанії. У 2020 році в корпорації мають наміри збільшити сукупні посіви цукрових буряків.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!