Агрономія

«Укрлендфармінг» покриває 2/3 потреби в насінні кукурудзи власним виробництвом

«Укрлендфармінг» покриває 2/3 потреби в насінні кукурудзи власним виробництвом

Агрохолдинг «Укрлендфармінг» вирощує і допрацьовує на власному насіннєвому заводі 2/3 своєї щорічної потреби в насінні кукурудзи. 

Використання власного насіння обходиться «Укрлендфармінг» в 4-5 разів дешевше за імпортне і гарантує стабільну якість врожаю, зауважують у компанії. 

Потужність Зорянського насіннєвого заводу «Укрлендфармінгу» становить 650 тис. посівних одиниць в сезон. Підприємство має дві паралельні лінії приймання і одночасно може приймати два різних гібрида з різних полів – у цілому 800 тонн на добу.

Крім кукурудзи на заводі можуть допрацьовувати соняшник, сою і пшеницю. Тут проводять повний цикл доопрацювання насіння – від прийняття до протруєння та упаковки. 

За словами директора Зорянського насіннєвого заводу Володимира Данилевського, в найближчому майбутньому на заводі плануються технічні удосконалення. 

Зокрема, планується вивести на виробничі потужності пелетну лінію, а також обладнати сушки заводу теплогенераторами, які будуть працювати на відпрацьованих качанах кукурудзи. 

Таким чином, відходи виробництва будуть використовуватися для опалення приміщень і підприємство мінімізує використання газу, зауважили в компанії.  

Раніше повідомлялось, що «Укрлендфармінг» очікує на рекордний урожай соняшнику.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!