Агрономія
Головне:
Агрономія

Українські фермери отримали доступ до інноваційної технології обробки насіння

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Corteva Agriscience оголосила про запуск на українському ринку преміальної обробки насіння LumiGEN® з сезону 2020. Ця вдосконалена лінійка забезпечує кращий у галузі надійний захист від шкідників, хвороб та несприятливих умов ґрунту протягом критичного періоду проростання та появи сходів. Новий захист доступний для насіння бренду Pioneer®.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Насіння, оброблене за допомогою технології LumiGEN®, захищене преміальним комплексом інсектицидів, фунгіцидів, біологічним рішенням та плівкоутворювачем. У сезоні 2020 року інноваційна технологія обробки насіння LumiGEN® застосовується майже для усіх гібридів соняшнику та кукурудзи бренду Pioneer® в Україні, за винятком деяких гібридів кукурудзи, які будуть доступні за замовленням.

Технологія обробки насіння LumiGEN® для соняшнику включає в себе фунгіцид Lumisena®, найсучасніший захист від борошнистої роси – як давно відомих, так і нових рас. Ця обробка постійно забезпечувала появу більш здорових сходів та ранній розвиток рослин на випробуваннях по всій Європі, включаючи Україну, і доведено, що вона забезпечує високий рівень захисту навіть у найскладніших умовах.

Складовою LumiGEN® і для обробки кукурудзи, і для обробки соняшнику також  є препарат LumiBio Valta™, який забезпечує розсаду легкодоступними макро- та мікроелементами у натуральному вигляді та стимулює стійкість до стресу. Це інноваційний біологічний продукт, який захищає урожай на ранніх стадіях, діючи безпосередньо на метаболічну систему рослин.

«Стійкий розвиток – це не просто пріоритет для Corteva Agriscience, це основа того, хто ми є і чого прагнемо досягти. Технологія обробки насіння LumiGEN® – це одна з наших інновацій, яка допомагає фермерам збільшити врожайність і водночас мінімізувати екологічний вплив. Ми врахували потреби наших клієнтів, споживачів та нашого бізнесу, щоб відкрити шлях для розвитку, який дає змогу процвітати всім», – зазначив керівник агрономічного відділу Corteva Agriscience в Україні Сергій Резніченко.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!