Агрономія

Українські аграрії одними з перших у Європі отримають нову виробничу систему для соняшнику від компанії BASF

Українські аграрії одними з перших у Європі отримають нову виробничу систему для соняшнику від компанії BASF

Український ринок став одним із перших у Європі, де BASF презентує нову виробничу систему Clearfield® Plus для соняшнику.

 

Щоб познайомити українську аграрну спільноту з найсучаснішими інноваційними розробками, компанія BASF провела унікальну конференцію, на якій презентувала нову виробничу систему Clearfield® Plus для захисту соняшнику. Показово, що Україна стала однією з перших країн Європи, де компанія представила Clearfield® Plus – систему, яка складається з унікальних гербіцидів і стійких до них гібридів соняшнику, спеціально розроблених насіннєвими компаніями-партнерами. Вже наступного року нова технологія буде доступна українським аграріям у повному обсязі.

Аграрії, дистриб’ютори, насіннєві компанії та представники команди BASF, які взяли участь у конференції, високо оцінили переваги гербіцидів Євро-Лайтнінг® Плюс і Пульсар® Плюс та стійких до формуляцій високоякісних гібридів, що входять до виробничої системи Сlearfield® Plus.

Перед аудиторією виступили українські спеціалісти, а також визнані міжнародні експерти, щоб поділитися світовою експертизою і практичним досвідом застосування технології. Зокрема, вони розповіли про цікаві наукові дослідження і розробку гербіцидів для сучасних гібридів соняшнику.

«Ми не випадково представили систему Clearfield® Plus на українському ринку серед перших у Європі, адже соняшник – це одна з ключових сільськогосподарських культур не лише для агросектору, але й економіки України в цілому. Наші спеціалісти щодня працюють з аграріями і добре відчувають попит на ринку, а нинішня пропозиція є надійним свідченням того, що BASF пропонує українським аграріям лише найновіші і своєчасні технологічні рішення для зростання врожайності», – зазначив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Система Clearfield® Plus стала новим рішенням на основі Clearfield®, в якій суттєво вдосконалені усі складові. «Нові препарати мають покращену формуляцію і менший вміст діючих речовин, що надає більше гнучкості в застосуванні і надійний результат у боротьбі зі значною кількістю бур’янів. Вони також чинять менше пестицидне навантаження на ґрунт і підходять навіть для посушливих агрокліматичних умов», – прокоментував Маттіас Пфеннінг, менеджер з технічної підтримки Clearfield® Європа/Африка/Середній Схід/ Центральна Азія. Водночас спеціально адаптовані гібриди мають вдосконалений генетичний потенціал, більш стійкі до гербіцидів, мають вищу потенційну врожайність та більший вміст олії.

Компанія BASF розпочала дослідження і роботу над проектом ще у 2000 році. Десятки спеціалістів – науковці, які займаються формуляціями, хіміки, біологи, селекціонери, агрономи – працювали протягом понад 10 років, щоб технологія стала доступною для аграріїв по всьому світу. «Я особисто займаюся науковими дослідженнями і розробками гербіцидів для стійких культур ще з 1989 року, а в компанії BASF з 2005 року і для мене великою честю було зробити свій внесок у створення Clearfield® Plus. Я особисто займаюся науковими дослідженнями і розробками гербіцидів для стійких культур у BASF ще з 1989 року, і для мене великою честю було зробити свій внесок у створення Clearfield® Plus. Завдяки міжнародній експертизі і наполегливій роботі нам з колегами вдалося суттєво вдосконалити гербіциди і винайти нові ультрасучасні гібриди соняшнику», – додала Бріджит Вестон, керівник проекту з розвитку гербіцидів для стійких культур, BASF глобальні дослідження.

Європейські аграрії активно переходять на нову систему захисту, зокрема, у 2015 році Туреччина стала першою країною в регіоні, яка вивела на ринок технологію Clearfield® Plus. Цього року в Україні гербіциди системи Clearfield® Plus випробовувались у агро- і демоцентрах BASF. Перші виробничі досліди було закладено у 20 господарствах у всіх регіонах країни. Аграрії на своїх полях змогли побачити неперевершений контроль бур’янів та захистити врожай нових гібридів соняшника. З нового сезону рішення буде доступним для застосування на полях у повному обсязі: на ринку буде представлено високоякісні гербіциди та широке портфоліо ультрасучасних гібридів.

 

agro.basf.ua

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!