Агрономія

Україна відправила на експорт 751 тис. тонн цукру

Україна відправила на експорт 751 тис. тонн цукру

З початку 2016/17 маркетингового року (вересень-липень) українські виробники поставили на зовнішні ринки 751 тис. тонн цукру.

Про це повідомили в асоціації «Укрцукор».

«Хоча маркетинговий рік ще не закінчився, вітчизняні цукровари вже збільшили поставки на зовнішні ринки майже вшестеро порівняно з минулим маркетинговим роком (132,2 тис. тонн), – заявила керівник аналітичного відділу «Укрцукру» Руслана Бутило. – І це велика перемога виробників, які зуміли вийти на абсолютно нові та незнайомі ринки та реалізувати свою продукцію по всьому світу».

Протягом липня було експортовано 13,3 тис. тонн цукру. Основні поставки здійснювалися до Таджикистану – 4,3 тис. тонн, Азербайджану – 2,8 тис. тонн, Киргизстану – 2,5 тис. тонн та Грузії – 2 тис. тонн.

За словами експерта, подальші поставки цукру будуть незначними, бо світові ціни залишаються низькими, а виробники активно готуються до нового сезону.

Нагадаємо, що виробництво цукру в 2017/18 МР прогнозовано залишиться на рівні минулого року – близько 2 млн тонн при внутрішній потребі ринку в 1,5 млн тонн. Посівні площі під цукровими буряками складають 318 тис. га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!