Агрономія

Ukravit вивів на ринок п’ять нових препаратів для захисту та підживлення сільгоспкультур

Ukravit вивів на ринок п’ять нових препаратів для захисту та підживлення сільгоспкультур
Scientist taking sprouted corn seed from container with tweezers, closeup. Laboratory analysis

Виробник українських оригінальних ЗЗР та МКД Ukravit вивів на ринок 5 нових препаратів у сегментах захисту та підживлення сільськогосподарських культур. Які фактори зумовили появу новинок та проти яких шкодочинних організмів вони спрямовані – розповідає керівник департаменту агротехнологій компанії Олександр Мигловець.

«Аграрії завжди шукають шляхи оптимізації агровиробництва, і господарювання в непростих умовах  війни лиш посилило цю тенденцію. Тому, проаналізувавши низку чинників, ми сьогодні готові запропонувати клієнтам 5 нових продуктів, що стануть відповіддю на гострі для них питання.  Дві новинки орієнтовані на садівничий сегмент: це фунгіцид Манвіт, створений з огляду на тренд до застосування в садівництві контактних продуктів, і добриво-монопродукт Авангард NPK Калій, орієнтоване на покращення якісних характеристик плодової та овочевої продукції. Також наш портфель поповнився контактно-системним протруйником Ландін, у фокусі дії якого передусім – озимі та підгризаючі совки. Інсектицидна лінійка збагатилася рішенням проти лускокрилих видів шкідників у польових культурах – Бельвін, а до переліку гербіцидів додався продукт Стелавіт – гнучке й  технологічне рішення, якому під силу справитися навіть зі стійкими біотипами курячого проса та видів мишію і який сьогодні є ефективною альтернативою сульфонілсечовинам . Кожна новинка – результат багаторічних лабораторних і польових досліджень, і я впевнений, що наші розробки стануть дуже помічними для аграріїв по всій країні»,

– зазначає фахівець.

Манвіт (манкоцеб, 750 г/кг) – контактний фунгіцид для захисту плодових, винограду, овочевих. Окрім манкоцебу містить цинк і марганець, які стимулюють процес фотосинтезу, сприяють приросту листкової маси. Спектр дії на плодових – парша, плямистості листя, альтернаріоз. Завдяки контактній дії широко використовується в антирезистентних програмах захисту. Не токсичний для бджіл і корисної ентомофауни, тож може застосовуватися в різні фази розвитку культур (до 4 разів за вегетацію).

Авангард NPK Калій – концентроване рідке калійне добриво з антистресовим ефектом. Легкозасвоювана форма калію добрива швидко усуває дефіцит цього елемента, а L-амінокислота пролін проявляє антистресовий і стимулюючий ефект та активує біохімічні процеси культур.

Ландін (клотіанідин, 525 г/л + біфентрин, 125 г/л) – інсектицидний протруйник контактно-системної дії проти комплексу ґрунтових і ранньопіслясходових шкідників зернових колосових, кукурудзи та соняшника. Забезпечує рівномірний та тривалий захист, а за рахунок високої газової фази попереджує пошкодження насіння та проростків. Поєднується з фунгіцидними протруйниками для досягнення максимальних результатів.

Бельвін (флубендіамід, 480 г/л) – інсектицид з унікальним механізмом дії проти лускокрилих шкідників: на кукурудзі – проти стеблового метелика, бавовникової совки, на ріпаку – проти капустяної молі, на соняшнику – стеблового метелика, бавовникової совки тощо. Забезпечує швидку дію (ефект помітний через 1-2 год. після обробки), а в рекомендованих нормах безпечний для ентомофагів і комах-запилювачів.

Стелавіт (топрамезон, 50 г/л) – післясходовий системний гербіцид для контролю широкого спектра однорічних злакових і основних дводольних видів бур’янів у посівах кукурудзи. Забезпечує швидку дію на сегетальну рослинність й водночас є м’яким до культури. А за рахунок ґрунтової дії стримує наступні хвилі сходів бур’янів (за наявності вологи). Залежно від ситуації на полі, комбінується з іншими гербіцидами: з Диво-Н на основі дикамби, з Агентом, Агростар, якщо поля  забур’янені одночасно злаковими видами і  хвощем, з Мастаком, якщо переважають осоти, чи Макстар – для пізніших фаз розвитку кукурудзи, коли є проблеми з берізкою польовою.