Агрономія

У Запорізькій області погода сприяє майбутньому врожаю

У Запорізькій області погода сприяє майбутньому врожаю

За останні десять днів на території Запорізької області спостерігалася помірно тепла погода, зливи, грози, місцями шквали. Такі погодні умови є сприятливими для проведення польових робіт, призупиняються тільки під час дощів.

За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації, забезпеченість продуктивною вологою ґрунту оптимальна, а на посівах ярого ячменю достатня кількість корисної вологи є на 70% обстежених ділянок.

Вологозабезпеченість ґрунту під кукурудзою і соняшником теж достатня.

За рахунок інтенсивного накопичення тепла у в квітні та на початку травня зберігається випередження у фазовому розвитку всіх сільськогосподарських культур майже на 1-2 тижні.

В озимої пшениці відзначено молочну стиглість зерна. На посівах ярого ячменю триває колосіння. На посівах гороху спостерігалося цвітіння. Стан посівів добрий. У плодових культур триває зростання і налив плодів.

Наразі в господарствах Запорізької області завершується сівба пізніх культур, проводяться роботи по догляду за сільгоспкультурами, обробка посівів гербіцидами і дерев ‒ отрутохімікатами, підживлення посівів.

Агро Перспектива 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!