Агрономія

У США посіють українські технічні коноплі

У США посіють українські технічні коноплі

Агропромислова група «Арніка» реалізувала 30 тонн посівного матеріалу технічних конопель у США. Замовником посівного матеріалу став державний університет Адамса (Adams State University in Alamosa), штат Колорадо.

За словами комерційного директора компанії Костянтина Полозова, поставка такого обсягу посівного матеріалу технічних конопель з України має для Америки історичне значення.

«У США вирощування конопель було заборонено ще в 1936 році. При цьому уряд не розрізняв технічні коноплі та марихуану. І лише в 2014 року в США вийшов фермерський закон, який дозволяв вирощувати коноплі в дослідницьких цілях, – розповів Костянтин Полозов. – Тоді Adams State University погодив з Міністерством сільського господарства США поставку партії посівного матеріалу конопель з Європи. Вперше Управління по боротьбі з наркотиками США дало дозвіл на поставку конопель в країну, і це найбільша поставка технічних конопель за всю історію Америки».
 
Серед усіх європейських виробників посівний матеріал «Арніки» найбільше підходив за технічними характеристиками. До того ж це була єдина компанія, яка готова була надати якісне насіння у великому обсязі.

Зараз вантаж проходить серію досліджень у Adams State University. Після цього коноплі планують посіяти в різних штатах. Якщо дослідження пройдуть вдало, в США планують розпочати промислове виробництво технічних конопель.

«Зараз із конопель виготовляють різні екстракти, їх активно використовують у фармацевтиці. З конопель роблять суперконденсатори, тканину та багато іншого», – наголосив Костянтин Полозов.

Латифундист

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!