Агрономія

У північних кластерах «Агрейн» отримали рівномірні сходи ріпаку та пшениці

Сходи озимої пшениці у північному кластері агрогрупи «Агрейн»

У північних кластерах агрогрупи «Агрейн» вже завершили посівну кампанію. Традиційно найбільшу частку у структурі озимого клину займають пшениця та ріпак. Наразі на всіх площах отримані рівномірні сходи.

Про це AgroTimes розповідають у прес-службі агрогрупи.

«Сівбу озимих культур у північних кластерах (житомирський та чернігівський регіони) здійснили в стислі строки. Умови для накопичення вологи й, відповідно, сівби та початкового розвитку озимих культур були сприятливими. Проблеми спостерігалися тільки у харківському та одеському кластерах, де ґрунт пересушений, тому чекаємо опадів», – зазначив заступник головного агронома агрогрупи «Агрейн» Тарас Корнієнко.

Щодо забезпеченості добривами, насінням, то у компанії фінансова служба спрацювала вчасно. Ще в травні закупили весь обсяг комплексних і азотних добрив для виконання програми 2022 року.

«По насінню пшениці й ріпаку ми програму закрили, а щодо посівного матеріалу соняшника та кукурудзи – зараз на етапі підписання контрактів. Пшеницю на Сході сіємо нашої селекції, адже вона більш пристосована до погодно-кліматичних умов регіону (низьких температур взимку й високих влітку), а на Півдні України – тільки імпортну селекцію, ранні сорти. На Півночі та у Центрі в нас невеликі площі відведено під озимину і там теж вирощуємо імпортну селекцію», – розповідає Тарас Корнієнко.

Нагадаємо, «Агрейн» очікує на підвищення врожайності кукурудзи вдвічі.