Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

У першу чергу підживлюють надмірно розвинені посіви ріпаку

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Унаслідок тривалої вегетації в осінньо-зимовий період посіви ріпаку витратили багато поживних речовин, тому рано навесні слід розпочати підживлення з надмірно розвинених посівів. 

Про це AgroTimes повідомив завідувач лабораторії неполивного землеробства Інституту зрошуваного землеробства НААН Анатолій Коваленко.

«На посівах, де з осені не вносили добрива, їх доза може становити 60-120 кг д.р. на гектар залежно від вмісту поживних речовин та вологи у ґрунті. На менш розвинених посівах дозу добрив можна зменшити до 60-90 кг/га». – зазначив науковець.

Економічно ефективним є поверхневе раннє весняне підживлення азотними добривами (аміачною селітрою чи сечовиною) по таломерзлому ґрунті, а також КАС, хоч за ефективністю він дещо поступається аміачній селітрі.

Читайте також: На Півдні посіви ріпаку озимого в критичному стані

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!