Агрономія

У модернізацію зрошення в Україні планується залучити $1,5-2 млрд

У модернізацію зрошення в Україні планується залучити $1,5-2 млрд

За умови відновлення та розвитку зрошувальних систем Україна матиме можливості для нарощування виробництва зерна до 100 млн тоннна рік та для збільшення продовольства в обсягах, достатніх для 400-500 млн людей.

На цьому наголосив міністр агарної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час Глобального форуму з продовольства і сільського господарства «Сільське господарство і вода – ключ до забезпечення світової продовольчої безпеки» у рамках «Зеленого тижня» в Берліні.

Він нагадав, що, згідно з висновками ФАО, Україну віднесено до числа держав, які в перспективі можуть стати світовими продовольчими донорами.

За домовленістю зі Світовим банком урядом України створив Координаційну раду для розробки Стратегії відновлення та модернізації зрошувальних систем України. Стратегія стане основою підготовки угоди зі Світовим банком щодо його участі у фінансуванні відповідних робіт.

«За експертними оцінками, має бути залучено $1,5-2 млрд інвестицій. Наша мета – до 2021 року відновити поливи на площі 500-550 тис. га, що дозволить виробляти зернових до 20 млн тонн щорічно», – зазначив міністр.

Україна розраховує, що фінансування і відновлення зрошення розпочнуться у 2017 році,  додав Тарас Кутовий.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!