Агрономія

У Криму є загроза появи небезпечного карантинного шкідника

Цієї весни південним регіонам Криму загрожує поява небезпечного карантинного шкідника – коричнево-мармурового клопа, якого неодноразово виявляли на цій території в 2018-2019 роках.

Про це повідомляє прес-служба Департаменту сільського господарства міста Севастополь.

Напередодні вегетаційного періоду фахівці карантинного фітосанітарного нагляду в рамках «Плану карантинного фітосанітарного моніторингу території Севастополя» провели обстеження можливих місць зимівлі шкідника з карантинним статусом і шкідливих об’єктів не виявили.

Моніторинг виявлення популяції карантинного шкідника на території Севастополя продовжиться фахівцями карантинного фітосанітарного нагляду в квітні і на початку літа за допомогою феромонних пасток.

Фахівці рекомендують здійснювати профілактичні заходи в боротьбі зі шкідником у весняний період, коли розвивається перше його покоління і є можливість скоротити чисельність популяції і знизити витрати на захисні заходи.

Довідка

Коричнево-мармуровий клоп – новий небезпечний шкідник, який відрізняється високою шкідливістю і агресивністю щодо рослин. Харчується овочевими, зерновими і зернобобовими, горіхоплідними, плодовими, ягідними культурами і виноградом, а також декоративними і квітковими культурами. Плоди, пошкоджені фітофагом, непридатні для їжі або переробки.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!