Агрономія

У «Контіненталі» стартувала посівна – половину площ під озимими займе пшениця

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На початку серпня у «Контінентал Фармерз Груп» приступили до сівби озимих культур під урожай 2021 року. Наразі в агрохолдингу активно сіють озимий ріпак, загальна запланована площа якого становить 33,5 тис. га. Традиційно ж найбільшу частку в структурі озимих агрохолдингу займе озима пшениця – нею планують засіяти 48,2 тис. га.

Про це повідомили в компанії.

Також «Контінентал» відвів площі також під озимий ячмінь (12,2 тис. га) та озиме жито (0,5 тис. га). Всього посіви озимих культур у 2021 році в агрохолдингу  займуть близько 94,5 тис. га у п’яти областях Західної України – Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Чернівецькій та Івано-Франківській.

«У рамках підготовки до посіву культур врожаю 2021 К продовжив інвестувати в оновлення свого технічного парку. Так, напередодні компанія замовила 30 одиниць нової сільгосптехніки загальною вартістю понад $3,17 млн. Зокрема, вже найближчим часом очікується поставка шести сівалок і шести культиваторів, які відразу будуть задіяні на польових роботах, а також розкидачів, бункерів, навантажувачів і спеціального обладнання для розліснення полів», – ідеться в повідомленні.

Паралельно з посівною в «Контіненталі» триває збиральна кампанія: станом на сьогодні близько 80% від запланованих площ ранніх зернових та олійних культур вже обмолочено.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями