Агрономія

Господарство «Діброва і К» оптимізувало процес внесення сумішей

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У господарстві «Діброва і К» (Вінницька обл.) робочий розчин для обприскування посівів готують на змішувальному вузлі, а заправку місткостей засобів захисту проводять на складі — тільки на визначений об’єм обробітку.

Крім того, фахівці чітко розраховують логістику підвезення води, приготування й підвезення робочого розчину. Про це розповів Олександр Барчишен, керівник напряму CareField, пише журнал The Ukrainian Farmer.

Для прикладу: приготування робочого розчину 9000 кубометрів потребує 25–30 хвилин, перезаправка обприскувача — 5–7 хвилин.

«Такі розрахунки дозволяють в оптимальні строки проводити обробку і ефективно використовувати техніку», — зауважив експерт.

Для якісного приготування та внесення розчину у господарстві тісно співпрацюють технолог, агроном і механізатор.

Для обприскування господарство має самохідні обприскувачі: Jacto Uniport з об’ємом основного бака для робочого розчину 3000 л / 4500 л, шириною захвату 30/36 м і кліренсом 175 см. Машина укомплектована автопілотом, працює з робочою швидкістю до 35 км/год і має індивідуальне керування кожною форсункою. А також John Deere 4730/4030/4940 із секційним керуванням форсунками.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями