Агрономія

У Cygnet збирання озимої пшениці завершилося з урожайністю 7,4 т/га

У компанії Cygnet завершилось збирання озимої пшениці. Валовий збір зерна з площі 2 тис. га становить 14,7 тис. тонн у бункерній вазі. Залікова урожайність озимої пшениці – 7,4 т/га.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії.

«Через несприятливі погодні умови цьогорічні жнива озимої пшениці розпочались на 9 днів пізніше, ніж минулого року. Проте під час збирання врожаю погода була доброю, урожай ми зібрали за 16 робочих днів, всього лиш 2 дні погода вносила певні корективи», – розповідає головний агроном Житомирського відділення Олександр Гапонюк.

За його словами, загалом жнива пройшли в оптимальні строки, втрат практично не було. Цього року також виробіток на комбайн у компанії був досить непоганим – 30-35 га за день.

«Розпочали жнива ми власними комбайнами, а вже через тиждень залучили ще й наймані», – додав агроном.

Цьогоріч компанія досягла одного із кращих рівнів урожайності за усі роки діяльності.

«Восени опадів не було, ми взагалі сумнівались чи сіяти пшеницю. Але рослини увійшли в зимівлю в тій фазі, що потрібно. Навесні внесли добрива КАС, провели належним чином гербіцидний та фунгіцидний захист, вологи було достатньо. Я вважаю, що завдяки цим сукупним чинникам ми отримали достойний результат», – додав фахівець.

Крім того, 26 липня у Cygnet завершилось збирання ярого ячменю, який компанія посіяла в якості експерименту. З площі 300 га валовий збір становить майже 2 тис. тонн, а залікова врожайність – 6,2 т/га.

Нагадаємо, в KSG Agro очікують рентабельність озимих культур на рівні 70%.