Агрономія

У Cygnet збільшили площі під кукурудзою

Початок весняних робіт в агрокомпанії Cygnet супроводжувався малою кількістю вологи у ґрунті, проте на кінець посівної кампанії погода різко змінилася. Попри такі нетипові погодні умови, в агрохолдингу провели посівну кампанію в технологічно оптимальні строки.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, посів цукрових буряків здійснили за сім днів і завершили 3 квітня. Питома вага цієї культури в цьогорічній структурі посівних площ становить 14%, а це 3,9 тис. га.

Посівна кукурудзи стартувала 13 квітня і тривала 15 днів. Посівні площі під цією культурою, в порівнянні з минулим роком, збільшили на 3% – до 17 тис. га.

Сою розпочали сіяти 28 квітня, а завершили 14 травня. Цього року під неї відведено 16% посівних площ, тобто 4,5 тис. га. Незважаючи на те, що посів сої на кілька днів був призупинений через опади, в цілому посівну кампанію вдалося завершити на 11 днів швидше ніж минулого року.

«Погоду цієї весни вважаю екстремальною, але загалом тим, як проходила цьогорічна посівна я задоволений, – зазначив Олександр Гапонюк, головний агроном Житомирського відділення «Сігнет-Центру». – Завдяки наявності високоточної техніки та кваліфікованої команди була забезпечена висока якість виконання робіт. Ще й погода на кінець посівної покращилась, ми отримали вдосталь опадів. А це досить добре як для сходів, так і для щойно посіяних культур».

Спеціалісти агрономічної служби компанії також розповідають, що карантинні заходи практично не вплинули на хід весняно-польових робіт.

Нагадаємо, сівозміна у компанії Cygnet залишається незмінною з першої посівної кампанії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!