Агрономія

У Agricom Group 2019 рік пройшов під знаком кукурудзи

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

У 2019 у трьох кластерах, що входять до групи компаній Agricom Group, відпрацювали технологію вирощування кукурудзи. Про це розповів виконавчий директор Agricom Group Петро Мельник у журналі The Ukrainian Farmer.

«Ми зрозуміли, що треба визначитися з головними культурами у господарстві, відпрацювати технологію вирощування, вивчити ґрунти, оптимізувати технопарк», — зауважив він.

Зробивши акцент на кукурудзі, у компанії досягли врожайності на складних ґрунтах — піщаних, сірих лісових і більш-менш «плодовитих» із бонітетом 45–48 — по 9–10 т/га, на деяких полях — 15 т/га і це не межа.

Площі під культурою щороку збільшують, наступного року — ще на 30%, що обґрунтовано економічною доцільністю й оптимальним використанням техніки, пояснив Петро Мельник

Крім того, практикуючи бенчмаркінг, в Agricom Group переконалися, що за однакових погодних умов і застосування дуже схожих технологій вони отримують на 1–1,5 т/га більше, ніж сусіди.

«Як тільки прийшли на Житомирщину, то переймали досвід у сусідів, а тепер — вони в нас, — зазначив Петро Мельник. — Бо коли маєш землі в трьох кліматичних зонах і складні ґрунти, ти змушений навчатися й працювати над помилками».

Рентабельність культур у середньому складає 100-200%, а кукурудза під зрошенням сягає 500-600%.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями