Агрономія

Стан озимих у «ТАС Агро» оцінюють як добрий

Стан озимих у «ТАС Агро» оцінюють як добрий

У компанії «ТАС Агро» стан озимих культур оцінюють як добрий. Наразі Південний та Західний кластери демонструють задовільні показники.

Про це повідомляє пресслужба компанії з посиланням на директора з виробництва «ТАС Агро» Віктора Белкота.

«Cподіваємось на високий рівень врожайності на полях Центрального та Північного кластерів. Крім того, ми отримали дружні всходи ярих, а також вчасно провели планові заходи по внесенню засобів захисту рослин і підживленню культур», – зазначив Віктор Белкот.

За його словами, інтенсивний догляд та використання інноваційних технологій забезпечують гарантію дозрівання якісного врожаю.

«Після весняної посівної усі роботи в полі спрямовані на захист посівів, особливої уваги потребує озима пшениця та кукурудза. Тому аграріями інтенсивно використовується увесь комплекс профілактичних заходів – внесення страхових гербіцидів, здійснюється листове підживлення, вносяться фунгіциди та інсектициди, що є запорукою врожаю зернових», – зазначив агроном компанії Олексій Бондаренко.

Нагадаємо, частину сої і соняшнику в «ТАС Агро» посіяли за новою технологією. Усього в компанії цього року засіяли понад 57 тис. га.