Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Спроби Литви та Румунії отримати дозвіл на використання трьох неонікотиноїдів безрезультатні: ЄС проти

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Єврокомісія не має наміру більше розглядати прохання Литви і Румунії щодо використання трьох неонікотиноїдів, повідомляє agri.bg.

Як зазначається, незважаючи на дію заборони на використання неонікотиноїдів, введеного в ЄС, Румунія і Литва не залишають спроби отримати дозвіл на застосування тіаметоксаму, імідаклоприду і клотіанідіну в Європейського агентства з безпеки харчової продукції (EFSA) для контролю популяцій комах при вирощуванні деяких сільгоспкультур.

Повідомляється, що EFSA більше не буде розглядати прохання на використання неонікотиноїдів від Литви і Румунії.

Згідно з пакетом заходів, прийнятих Єврокомісією і умовно названих «зеленою угодою», інсектициди можна використовувати тільки в суворо визначених випадках.

Перед країнами ЄС стоїть завдання скоротити збитки, що наносяться навколишньому середовищу і біорізноманіттю шляхом використання альтернативних засобів обробки полів.

Слід зазначити, що заборону на використання неонікотиноїдів у країнах ЄС ввели після того, як вчені довели, що вони становлять загрозу для популяцій бджіл.

Зокрема, встановлено, що в невеликих дозах неонікотиноїди можуть викликати нервове збудження у комах, а в великих – параліч і смерть.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!