Агрономія
Головне:
Агрономія

Склероцид® підвищує ефективність рідких комплексних добрив, – дослідження

Додавання біологічного фунгіциду Склероцид® БТУ-ЦЕНТР/Жива Земля до бакової суміші дає змогу підвищити ефективність рідких комплексних добрив.

Про це повідомляє пресслужба компанії БТУ-ЦЕНТР.

Так, препарат Склероцид® забезпечує захист прикореневої зони при внесенні в рядок разом з РКД за норми 1-2 л/га.

За словами керівника Інституту прикладної біотехнології, компанії БТУ-ЦЕНТР, Світлани Корсун, під час використання бакової суміші, випадіння осаду подекуди не дозволяє якісно внести препарати, тому важливо забезпечити життєдіяльність компонентів. Тож робити слід такі бакові суміші, які б були не тільки економічно вигідними, а й не шкодили рослині та ґрунту.

«Результати дослідження рідких добрив «Квантум Діафан ACTion» та препарату Мікофренд® від БТУ-ЦЕНТР засвідчили, що при мінімальному розведенні останнього спостерігається їх максимальна сумісність та дієвість», – зазначила Світлана Корсун.

Також було встановлено, що при додаванні Склероциду®  до нативних розчинів добрив Діафан за температури 20-25 градусів не утворювався гель чи осад, тож препаратом можна ефективно працювати.

Крім того, біопрепарат Склероцид® можна вносити в передпосівну культивацію сумісно з фосформобілізатором для рослин Граундфікс®.

Нагадаємо, епіфітотійний прояв білої гнилі призводить до втрат 60% урожаю соняшнику.

Як повідомлялося, Склероцид® – ефективний біопрепарат для захисту проти збудників білої гнилі.