Агрономія
Головне:
Агрономія

Сходи озимих на Запоріжжі отримано майже на всій площі посівів

Сходи озимих на Запоріжжі отримано майже на всій площі посівів

Протягом останнього місяця озимі культури, багаторічні трави та плодові культури майже на всій території Запорізької області перебували у стані зимового спокою. Мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння  озимої пшениці на спостережних ділянках знижувалася до -1-3 °С.        

Про це повідомили в департаменті агропромислового розвитку Запорізької облдержадміністрації.

Із засіяних 665,8 тис. га сходи озимих зернових культур під урожай 2017 року отримано на площі 665,6 тис. га  (99,9%). З них у гарному та задовільному стані ‒ на площі 577 тис. га  (86,7%), у слабкому та зрідженому – 88,6 тис. га (13,3%).

Крім того, озимий ріпак із посіяних 29,4 тис. га зійшов на площі 28,7 тис. га (97,6%), з них у гарному та задовільному стані ‒ 21,54 тис. га (75%), у слабкому та зрідженому – 7,16 тис. га (25%).

Через погодні умови у південних районах області місцями було відмічене відновлення строків вегетації озимої пшениці на 1,5 тижня раніше від звичайних.

Наразі сільгосппідприємства області підживлюють озимі культури на зерно. На сьогодні  підживлення проведено на площі 95 тис. га (18%), озимий ріпак підживлено на площі 5,5 тис. га (19%).

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!