Агрономія

«Східагроконтракт» отримав найвищу врожайність ячменю серед підприємств «Агроліги»

«Східагроконтракт» отримав найвищу врожайність ячменю серед підприємств «Агроліги»

Компанія «Агроліга» (Харківська область) завершила збиральну кампанію ранніх зернових.

Посівні площі компанії були розподілені між кількома підприємствами, де дещо відрізняються кліматичні умови, через що врожайність культур відрізняється у різних господарствах, повідомили в компанії. 

«Агроліга» збирала озиму пшеницю з площі приблизно в 1 тис. га, зібрано майже 6,5 тис. тонн, середня врожайність склала 6,3 тонн/га.

Посіви озимого ячменю займали близько 170 га, врожай склав 1 тис. тонн при врожайності в 5,45 тонн/га.

У агропідприємстві «Мечникове» озиму пшеницю зібрано з 600 га, врожай склав 4 тис. тонн при урожайності 6,89 тонн/га. Урожай озимого ячменю склав 950 тонн при врожайності 5,63 тонн/га (площа – 170 га), а врожай ярого ячменю – 1,5 тис. тонн при врожайності 4,72 тонн/га (площа – 300 га).

Компанія «Східагроконтракт» збирала озиму пшеницю з площі з 500 га, зібрано 3 тис. тонн при врожайності 6,4 тонн/га. Озимий ячмінь вирощували на 120 га, його висока врожайність у 6,68 тонн/га дозволила отримати майже 850 тонн врожаю.

Підприємство «Маяк» посіяло 400 га озимої пшениці та зібрало 2 тис. тонн урожаю при врожаності 4,88 тонн/га. Озимий ячмінь з площі 90 га приніс 300 тонн врожаю з досить низьким показником врожайності в 3,69 тонн/га.

Крім цього, підприємства «Агроліги» посіяли цього року значні площі соняшнику. 

«Оптимальна кількість опадів в цьому сезоні, дозволили соняшнику увібрати в себе весь необхідний ресурс для відмінного росту і розвитку. А практично повна відсутність екстремально високих температур дозволять нам розпочати збирання в традиційні терміни у вересні», – повідомили в компанії.

Також зазначається, що вперше за останні кілька років, погодні умови дозволили групі реалізувати повний спектр робіт по сівбі ріпаку.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!