Агрономія
Головне:
Агрономія

Що вберегло ріпак від вилягання під час потужного буревію на Рівненщині?

Гібрид озимого ріпаку ЕС Ритмо після бурі на Рівненщині

Сильний буревій, що пройшов нещодавно на  Рівненщині, завдав великої шкоди посівам сільгоспкультур, у тому числі ріпаку. Але стійкий до вилягання гібрид озимого ріпаку ЕС Ритмо нової концепції Р3 (Продуктивність, Прибутковсть, Протекція) від бренду LIDEA лишився неушкодженим.

Про це AgroTimes розповів менеджер технологічного супроводу у західному регіоні «Евраліс Семенс Україна» – компанія групи LIDEA Володимир Солом’яний.

«Потужний вітер та град істотно пошкодили посіви: частково виляг соняшник, на різних ділянках було поламано від 20 до 50% стеблостою кукурудзи, постраждали й більшість гібридів ріпаку. Натомість на посівах гібриду нового покоління ЕС Ритмо середньоранньої групи стиглості майже не лишилося слідів негоди», – зазначив Володимир Солом’яний.

За його словами, селекціонери LIDEA закладали в гібрид генетичну стійкість до вилягання. Досі таку його перевагу доводили лише в ході дослідів, а цього року гібрид пройшов випробування справжньою природною стихією.

Демоділянки гібриду ЕС Ритмо було закладено на Аграрному полігоні компанії «Захід Агропром» на Рівненщині, де вже є і товарні посіви цього ж гібриду.

Посіви кукурудзи після буревію на Рівненщині
Наслідки негоди на Рівненщині

Журнали