Агрономія

«Самміт-Агро Юкрейн» представляє унікальний біоактиватор рослин НУРСПРЕЙ для управління термальним та водним стресом

«Самміт-Агро Юкрейн» представляє унікальний біоактиватор рослин НУРСПРЕЙ для управління термальним та водним стресом

Українські аграрії у 2022 році стануть одними з перших у світі, хто матиме можливість застосувати на своїх посівах унікальний біоактиватор рослин НУРСПРЕЙ!

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» уклала ексклюзивну угоду з європейським розробником сільськогосподарських біотехнологій – компанією «Fyteko» – щодо просування та продажу в Україні нового унікального препарату НУРСПРЕЙ, який забезпечить українським аграріям захист від стресу для кукурудзи, пшениці, гороху, соняшнику, сої.

НУРСПРЕЙ містить в своєму складі запатентовану сигнальну молекулу на основі натуральних модифікованих полісахаридів із унікальним механізмом дії. Під час застосування на сільськогосподарських культурах НУРСПРЕЙ завчасно готує природний захисний механізм рослини до стресових подій, таких як спека, посуха або тривала недоступність води.

«Fyteko» відзначила роль гідроксикоричних олігомерів ще у 2014 році, – зазначає генеральний директор і співзасновник компанії Гійом Вегріа. – З того часу ми наполегливо працювали, щоб глибше зрозуміти та вивчити поведінку біомолекули в культурі, що дозволило нам комерціалізувати це відкриття та зробити його доступним для фермерів по всьому світу».

«Після схвалення препарату всіма регуляторними органами, 2022 рік стане першим роком комерційних продажів препарату НУРСПРЕЙ. Ми дуже раді укладанню ексклюзивної угоди саме з «Самміт-Агро Юкрейн» – компанією з японським корінням, що користується довірою серед українських аграріїв. Така ексклюзивна співпраця дозволить українським фермерам першими відчути всі переваги й вигоди цієї унікальної нової біомолекули».

«Біомолекули – це наступне покоління засобів захисту рослин, і дуже цікаво спостерігати, як продукт виходить на такий глобальний та вагомий аграрний ринок, як Україна», – з захопленням розповідає він.

Пан Вегріа вказує на успішні результати випробувань на площі понад 450 га, проведених в Україні спільно компаніями «Fyteko» та «Самміт-Агро Юкрейн». Понад 50 господарств по всій країні взяли участь у випробуваннях. В результаті було отримано приріст врожаю культур, оброблених НУРСПРЕЙ! 

НУРСПРЕЙ вже має офіційну реєстрацію в Україні на таких культурах, як пшениця, кукурудза, соняшник, соя та горох, а незабаром також буде додано ріпак.

Компанія «Самміт-Агро Юкрейн» має ексклюзивні права на продаж продукту та виступає єдиним дистриб’ютором в Україні.

Тамара Мельничайко –
генеральний директор ТОВ “Самміт-Агро Юкрейн”

«З 2017 року «Самміт-Агро Юкрейн» активно розвиває на вітчизняному ринку лінійку біопродуктів «SeiPro», ставлячи в пріоритет відповідальне ставлення до здоров’я людини та довкілля», – розповідає Генеральний директор компанії, Тамара Мельничайко. – Нашою метою є забезпечення комплексного захисту сільськогосподарських культур за рахунок використання як хімічних, так і біологічних препаратів.

Внаслідок кліматичних змін польові культури повсякчас страждають через високі температури та посуху, що часто має критичний вплив на врожайність культур. Ми довго шукали надійне, безпечне та екологічне рішення, яке дозволяє мінімізувати вплив термальних стресових факторів на польові культури. І от нарешті ми представляємо його українським аграріям!

В ході випробувань, НУРСПРЕЙ продемонстрував надійний захист проти посухи з довготривалою дією, яка дозволила не тільки зберегти посіви, але й збільшити урожайність культур.

НУРСПРЕЙ – це унікальний біоактиватор рослин для управління термальним та водним стресом, що дозволяє отримати підвищення врожаю до 20% в умовах посухи! НУРСПРЕЙ добре проявив себе у застосуванні з фунгіцидами, що робить його ефективним партнером у бакових сумішах».