Агрономія

«Самміт-Агро Юкрейн» очолив новий генеральний директор

«Самміт-Агро Юкрейн» очолив новий генеральний директор

З 01 липня 2022 року компанію «Самміт-Агро Юкрейн» очолив новий генеральний директор – Андрій Кожухар.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Кар’єра Андрія Сергійовича в компанії розпочалася ще у 2005 році. Тоді він прийшов до «Самміт-Агро Юкрейн» на посаду головного бухгалтера. Згодом працював на посаді фінансового директора та останніми роками виконував також функції заступника генерального директора.

Тамара Мельничайко, котра обіймала посаду генерального директора «Самміт-Агро Юкрейн» з 2013 року, отримала нове призначення та переводиться на іншу роботу у групі компаній «Сумітомо Корпорейшн» в Україні.

Як відомо, зараз вся наша країна, а разом з тим і аграрна галузь, переживають непрості часи. Війна внесла свої корективи в життя кожного українця, тож триматись на плаву бізнесу стало дуже складно. Тим не менш, керівництво «Самміт-Агро Юкрейн» робить все можливе, щоб продовжити стабільну діяльність компанії, забезпечуючи своєчасні поставки засобів захисту рослин в Україну, працівників компанії – роботою та стабільною заробітною платнею, аграріїв – якісними препаратами та професійним супроводом, крім того, регулярно допомагаючи українським гуманітарним фондам.

Довідка

Компанія «САММІТ-АГРО ЮКРЕЙН» заснована 1 березня 1999 року японською корпорацією «СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН». Основний напрям діяльності – оптова торгівля засобами захисту рослин, біопродуктами та допоміжними речовинами для с/г виробництва.

Компанія входить до складу групи «СУМІ АГРО ЄВРОПА», що має філії та представництва у більшості країн Європи. Об’єднані ресурси «СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН», «СУМІ АГРО ЄВРОПА» та компаній на національних рівнях забезпечують потужну основу для розвитку, здійснення маркетингових та логістичних операцій в аграрному секторі.