Агрономія

Розвиток зрошення на Одещині у пріоритеті держави

За словами Міністра аграрної політики, найбільше від посухи в Україні страждає Одеська область, у зв’язку з чим регіон став пріоритетним для розвитку зрошення.

Про це повідомляє прес-служба Одеської ОДА.

«Нижньо-Дністровський проєкт для нас є принципово важливим, відновлення ГНС і систем зрошення саме тут для нас в пріоритеті. Одеська область у нас в особливому фокусі уваги. Адже цей регіон найбільше постраждав від посухи», – зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

Саме тому Президент України визначив Одещину як пріоритетну область в реалізації пілотного проєкту з відновлення і будівництва зрошуваних систем.

«Спільна взаємодія Міністерства аграрної політики та продовольства, Держводагенства з керівництвом Одеської облдержадміністрації дозволяє рухатись, в цьому плані, правильними темпами і приступити до реалізації проєкту. Вже сьогодні область має напрацьовані проєкти більш ніж на 350 млн грн, плюс додатково Нижньо-Дністровський проєкт на 90 млн євро», – зуважив міністр.

Також він зазначив, що наразі ведеться робота і над додатковими проєктами, які мають максимально залучити Одещину до фінансування.

Нагадаємо, дощувальну машину «Фрегат» уперше запустили зі смартфона.