Агрономія
Головне:
Під час карантину важливо зберегти логістичні потоки для забезпечення аграріїв насінням, - думка За два місяці Україна закупила за кордоном 6 тис. тонн сиру У Канаді послугами агроавіації користується кожен четвертий-п’ятий фермер У групі компаній «Олстас» знайшли спосіб уникнути промивання ґрунтових гербіцидів Зорянський елеватор на Рівненщині завершує відвантаження зерна Компанія FMC розпочала реєстрацію препаратів для захисту томатів від південноамериканської томатної молі Вітчизняні борошномели закликають владу тимчасово обмежити експорт зерна, аби запобігти здорожчанню хліба АМКУ призупинив впровадження «Укрзалізницею» нового договору про надання послуг На термінал Neptune зайшов під завантаження найбільший балкер Про нові органічні малинники площею 40–50 га на кілька років можна забути, – експерт
Агрономія

Ростові процеси в озимих культур припинилися лише на початку січня

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Кліматичні умови 2019 року за своїм упливом на стан посівів сільськогосподарських культур істотно відрізнялися від середніх багаторічних показників.

Про це повідомляє «УкрАгроКонсалт».

За температурним режимом 2019 рій виявився рекордним за всі роки спостережень, починаючи з 1900 року. Середня річна температура повітря була на 2,7 °С (2,0-3,3 °С) вище норми (1961-1990) і на 1,8 °С (1,5-2,0 °С) вище середніх багаторічних показники періоду 1981-2010 років.

«Річна кількість опадів у середньому по країні становила 87% від норми, в областях Лісостепу – 73%, найменше – на території Одеської, Черкаської, Вінницької, Чернігівської, Тернопільської областей – 50-65% від річної норми», – йдеться в повідомленні.

В результаті аномально теплої погоди протягом останньої декади грудня відзначалися слабкі ростові процеси у посівів озимих на всій території країни, за винятком східних областей, де рівень середніх і максимальних температур був нижчим. Стан рослин переважно хороший і задовільний.

В кінці останньої декади грудня – початку січня спостерігалося припинення ростових процесів у озимих культур.

Мінімальна температура ґрунту на глибині залягання вузла кущіння озимих культур в холодні ночі знижувалася до 0 – мінус 3 °С, що значно вище від критичної температури вимерзання.

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!