Агрономія
Головне:
Агрономія

Rostok Holding почав збирання озимої пшениці з урожайністю 5 т/га

На фото Олексій Калита, регіональний директор, Новгород-Сіверський кластер

Агропідприємство «Новгород-Сіверські аграрні інвестиції», що входить до групи компанії Rostok Holding, першим у Новгород-Сіверському районі розпочало збирання озимої пшениці. Початок жнив співпав з минулим роком – 17 липня.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Збіжжя у сільгосппідприємстві почали збирати трьома власними комбайнами.

«Чекаємо ще на комбайни, які винайняли в інших організаціях. Вони в дорозі. Погода не чекає, тому намагаємося жнива завершити якомога швидше. Поки що збираємо власними силами», – говорить директор агропідприємства Олексій Калита.

За словами агронома підприєства Олександра Силенка, на першому полі у перший день скошували низини і збирали 4,5 т/га пшениці, а нині урожайність вирівнялась і становить 5 т/га. Це не максимальні показники для підприємства – у минулі роки збирали і по 5,3, і по 5,4 т/га.

На цьому полі озимина вітчизняної селекції. На інших – німецької та австрійської. Олександр Силенко має надію, що там зерна намолотять більше.

Всього під зерновими (озимою пшеницею та ярим ячменем) у компанії майже 4 тис. га. Якщо не завадить погода, планують встигнути з жнивами за три тижні.

Нагадаємо, середня урожайність озимої пшениці по Україні – 41,1 ц/га, а найвища вона на Хмельниччині – 56,7 ц/га.

Журнали