Агрономія

Перспективи бобових у створенні доданої вартості

Перспективи бобових у створенні доданої вартості

 

«Бобові культури є дуже привабливими саме для середніх і малих виробників. Тому сьогодні наше завдання — збільшити частку нішевих, зокрема бобових культур у структурі агровиробництва» — сказав міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий, відкриваючи Першу міжнародну конференцію «Бобові культури. Ставка на максимальну ефективність».

«Бобові, це напрям, у якому перспективи зі створення доданої вартості значні. Багато зроблено, аби Україна мала потужний експортний потенціал і ми були серед лідерів. Коли ж ми говоримо про загальну світову потребу у протеїнах, то з обмеженими фінансами ми можемо вийти на суттєві результати», — зазначив міністр.

Також, на його переконання, ці культури є цікавими для тих, хто хоче диверсифікувати своє виробництво, поліпшити або утримати якість своїх ґрунтів. «Наприклад, Індія є одним із найбільших імпортерів зернобобових культур з України, але потенціал українського аграрного сектора ще далеко не вичерпний за цим напрямом», — зауважив Т. Кутовий.

«Експортний потенціал України, особливо в контексті бобових, використано лише на 10%», — зазначив пан міністр.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!