Агрономія

Озимим і ярим культурам у Криму загрожує посуха

Озимим і ярим культурам у Криму загрожує посуха

У більшості районів Криму склалася критична ситуація із забезпеченням вологою. За відсутності найближчим часом продуктивних дощів це може привести до загибелі озимих і ярих зернових культур на великих площах, значного зниження їх врожайності на збережених полях.

Про це інформує прес-служба Міністерства сільського господарства Криму.

Міністр сільського господарства підконтрольного Росії уряду Криму Андрій Рюмшин не виключає введення режиму надзвичайної ситуації в декількох районах Криму.

«Друга половина 2017 року відрізнялася недостатньою кількістю вологи, що позначилося на несвоєчасності сходів озимих культур та їх розвитку. Зимовий період також не сприяв накопиченню вологи в грунті, сподівання на продуктивні опади весняного періоду теж не виправдалися», – зазначив він.

З кожним днем ситуація погіршується через гранично високі температури. Деякі посіви вже просто не врятувати, додав Андрій Рюмшин.

Поля, які були посіяні по чорному пару, це поля, на яких рік нічого не висівалося, тільки земля оброблялася від бур’янів, сьогодні ще тримаються. Якщо найближчими днями випадуть продуктивні опади, то такі поля можуть забезпечити врожай до 20 ц/га.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!