Агрономія

Озимі культури мають достатньо вологи завдяки сніговому покриву

Озимі культури мають достатньо вологи завдяки сніговому покриву

Погодні умови, які склалися зараз на території України, не несуть загрози стану озимих. Достатній на більшості площ сніговий покрив забезпечує оптимальну температуру ґрунту для зимівлі рослин, незважаючи на зниження температури повітря в кінці першої декади січня.

Про це повідомили у Мінагрополітики.

Обстеження посівів озимих зернових культур під урожай 2017 року показує, що з посіяних 7,2 млн га сходи отримано на площі 6,8 млн га (95% до посіяних). З них у гарному та задовільному стані ‒ 5,6 млн га (83%), у слабкому та зрідженому стані – 1,2 млн га (17%). За підрахунками, близько 349,5 тис. га (5% посівів) не утворили сходів.

Крім того, сходи озимого ріпаку з посіяних 899,2 тис. га отримані на площі 855,9 тис. га (95% до посіяних). З них гарному та задовільному стані ‒ 697,4 тис. га (82%), у слабкому та зрідженому стані – 157,2 тис. га (18%). За підрахунками, майже 43,3 тис. га (5%) посівів не утворили сходів.

За інформацією Укргідрометцентру, через великий сніговий покрив українські поля забезпечені достатньою вологою і є великі сподівання на те, що в 2017 році буде гарний врожай озимих.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!