Агрономія

«НІБУЛОН» назвав лідерів за врожайністю сільгоспкультур серед своїх філій

«НІБУЛОН» назвав лідерів за врожайністю сільгоспкультур серед своїх філій

Компанія «НІБУЛОН» завершує збиральну кампанію ранніх зернових культур, яких залишилось зібрати менше ніж 13 тис. га (36 %).

За сприятливих погодних умов жнива завершаться до кінця цього місяця, повідомили в компанії. 

Зараз «НІБУЛОН» уже завершив збирання озимого ячменю. Загалом зібрано 1,82 тис. га зазначеної культури. Валовий збір сягнув майже 10 тис. тонн за середньої врожайності 53,3 ц/га. 

Лідерами за врожайністю озимого ячменю є підприємства компанії, що розташовані в центральних районах Миколаївської області (ДП «Лідієвське», філія «Прибужанівська») і філія «Кам’янець-Подільська» (Хмельницька область).

Ріпак зібрано з 93% від запланованих до збирання площ, що становить приблизно 4,5 тис. га. Наразі сформовано валовий збір на рівні більше ніж 11,5 тис. тонн. Найвищу врожайність культури демонструють такі філії: ДП «Лідієвське» (30,2 ц/га), «Кам’янець-Подільська» (27,1 ц/га).

Завершено  збирання ранніх зернових, зокрема, пшениці у Миколаївській області. Валовий збір пшениці, що надійшов від філій підприємства загалом по області складає понад 45 тис. тонн. 

Найбільшу врожайність продемонстрували філії «Прибужанівська» (52,8 ц/га), ТОВ АК «Врадіївський» (53,8 ц/га) та ДП «Лідієвське» (49,5 ц/га).

Наразі збирання переміщається в центральний регіон – філії «Чигирин» і «Кам’янка» (Черкаська область). Тривають жнива і на Заході та Сході. Контрольні обмолоти пшениці показують потенціал врожайності на рівні 50-55 ц/га.

Понад 80 % пшениці, що надходить на лінійні елеватори компанії, відповідає показникам ІІ-ІІІ класів, зауважили в компанії.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!