Агрономія

Найближчим часом у ДПЗКУ стартує форвардна програма 2016

Найближчим часом у ДПЗКУ стартує форвардна програма 2016

ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України» знаходиться на фінальному етапі підготовки до старту форвардної програми 2016 року.

Цього року ДПЗКУ планує закуповувати пшеницю, ячмінь, кукурудзу та сою. Як і минулого року збір необхідних документів для укладання договорів поставки зерна майбутнього врожаю здійснюватиметьсмя через регіональні відділення держкорпорації.

Форвардна програма 2016 року проводитиметься в два етапи. Так, протягом першого етапу сільгоспвиробникам потрібно подати до регіональних відділень ДПЗКУ заявки на участь у програмі, сформувати необхідний пакет документів та укласти договори поставки в центральному офісі корпорації. Після підписання договору на поточний рахунок сільгоспвиробника здійснюватиметься попередня оплата. Другий етап форварду передбачає поставку зерна сільгосптоваровиробниками в кількості та якості згідно умов договору на філії держкорпорації, а також остаточний розрахунок у вигляді другого траншу.

ДПЗКУ має намір співпрацювати по форвардам лише з надійними партнерами та продовжить дотримуватися головного меседжу «від кількості до якості». Варто нагадати, що у програмі форвардних закупівель 2015 року всі зобов’язання постачальниками за договорами поставки зерна майбутнього врожаю виконані на 100%. Дебіторська заборгованість за контрактами відсутня.

Слід виділити і основні переваги цієї програми, а саме: прозорість схеми форварду ДПЗКУ, ринкова ціна на зерно, виплата авансових коштів навесні під заставу майбутнього врожаю, фінансова стабільність держкорпорації, сплата коштів в термін згідно з угодою.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!