Агрономія

Найбільшу частку в озимому клині Dnipro Agro Group займатиме пшениця

У компанії Dnipro Agro Group триває посівна озимих культур під урожай 2022 року. Підприємства групи компаній закінчили сіяти озимий ріпак, під який відведено 7,47 тис. га. Найбільшу частку у структурі озимих буде займати пшениця, нею планують засіяти 8,56 тис. га, ще 0,29 тис. га відведено під озимий ячмінь.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Усього під врожай 2022 Dnipro Agro Group планує засіяти озимими культурами 16,39 тис. га.

«Ми закінчили посів ріпаку одночасно на всіх підприємствах Dnipro Agro Group. Погодні умови були сприятливими. Періодичні опади сприяли сівбі ріпаку. Услід за цими роботами ми долучилися до сівби озимої пшениці», – розповів генеральний директор Dnipro Agro Group Дмитро Гулецький.

Одночасно з посівною на підприємствах Dnipro Agro Group триває збиральна кампанія. Урожай ранніх зернових та ріпаку зібрали вже зі 100% запланованих площ.

Також в Dnipro Agro Group триває збирання соняшнику – його зібрали з 26,2% площ, що становить 32,5% від запланованого валового збору.

Урожайність наразі становить 31 ц/га. Це перевищує планові показники по групі компаній та середні по Дніпропетровській області.

Надалі у планах Dnipro Agro Group підготовка ґрунту під сівбу соняшнику та обробка посівів ріпаку регуляторами росту.

Раніше повідомлялося, за яких умов доцільна «пряма» сівба озимих культур.