Агрономія

На шляху до точного землеробства: компанія A.G.R. Group розпочала перехід на точні сигнали корекції

Компанія A.G.R. Group в ході впровадження систем точного землеробства вже розпочала перехід на точні сигнали корекції (2,5 – 4 см) для власної техніки –  тракторів John Deere, Case та обприскувачів Berthoud Raptor.

Про це повідомили в компанії.

Як зазначається, для техніки, на якій встановлено обладнання John Deere, використовується сигнал корекції SF3 з точністю 3 см, а для техніки зі встановленим обладнанням Trimble – CenterPoint RTX з точністю 3,8 см. 

«Раніше ми використовували технології, які робили розходження 15 – 20 см. З розвитком технологій ми зрозуміли, що водіння треба робити більш точним. Точні сигнали корекції дозволять нам не псувати зерно та не ущільнювати ґрунт. З часом ми плануємо впроваджувати технології, які дозволяють вносити точну кількість добрив з урахуванням особливостей ґрунту та, загалом, роблять процеси вирощування та збору рослин максимально точним та високотехнологічним», –  розповів головний агроном A.G.R. Group Олександр Аракелян.

Технології точного водіння забезпечують високоякісні польові роботи при будь-якій видимості (ніч, туман та ін.), різке зниження відсотку пересіву та подвійної обробки ЗЗР. Окрім того, основна мета впровадження точного водіння – це скорочення витрат компанії за рахунок:

  • позиціонування та навігації сільськогосподарської техніки;
  • моніторинг метеорологічних умов;
  • захисту рослин;
  • технічного контролю стану та роботи сільськогосподарської техніки;
  • контролю кількості і якості врожаю на всіх стадіях збору і зберігання.

«Впровадження точного землеробства має відбуватися поетапно, з тестуванням та впровадженням пілотних проєктів. Зараз на ринку багато продуктів, які пропонують елементи точного землеробства, які ще не доведені до ідеалу для їх використання в сільському господарстві. Проте вони постійно вдосконалюються. На даний момент для нас важливо впровадити такі продукти, від яких буде найбільша ефективність та рентабельність» – зазначив керівник відділу впровадження та моніторингу технологій Сергій Хаблак.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!